ul. Kanadyjska 54, 32-087 Zielonki / k. Krakowa

+48 604 948 118 biuro@magentagroup.pl

GRA MIEJSKA

Gra miejska integracyjna KRAKOWSKIM TARGIEM w języku angielskim

Czym jest GRA MIEJSKA?

Gra miejska (terenowa) może być imprezą o charakterze integracyjnym wzbogaconą o możliwość zwiedzania Krakowa lub innego miasta w Polsce w sposób nieszablonowy i niecodzienny.

Gra miejska to rozrywka w plenerze, która łączy w sobie elementy harcerskich podchodów, biegów na orientację i gier RPG. Gracze zostają podzieleni na zespoły i przemierzają miasto w poszukiwaniu wskazówek mających doprowadzić ich do celu. W trakcie zabawy rozwiązują rozmaite zadania, które stawiają przed nimi napotkani animatorzy/aktorzy. Od kreatywności i zdolności współpracy graczy zależy, czy uda im się zrealizować zadania i osiągnąć wspólny cel…

  • Gra miejska to sprawdzian orientacji w terenie i możliwość budowania lub pogłębiania współpracy w zespole. Tworzone przez nas scenariusze opierają się na zadaniach wzmacniających integrację, budowanie więzi, odpowiedzialność w zespole czy wyłanianie liderów. Jeśli celem gry miejskiej jest rywalizacja, wówczas kładziemy nacisk na presję czasu.
  • Jeśli zależy Państwu na innowacyjnej zabawie, proponujemy przeprowadzenie gry miejskiej za pośrednictwem aplikacji mobilnej na tablety. Dzięki temu podczas gry uczestnicy będą mogli wykorzystać całą gamę nowinek technicznych począwszy od odtwarzacza audio/video poprzez aparat fotograficzny, GPS i elementy rozszerzonej rzeczywistości.
  • Na życzenie Klienta impreza może zostać przeprowadzona w języku obcym, np. w języku angielskim.
  • Czas trwania gry to ok. 2 – 3 godziny zegarowe, można wydłużyć czas rozgrywki w zależności od potrzeb.
  • W przypadku wielogodzinnej imprezy można poszerzyć ofertę gry miejskiej o dodatkowe elementy, jak na przykład catering i niecodzienne atrakcje.
  • Oferujemy możliwość stworzenia gry miejskiej na indywidualne zamówienie Klienta.

Zapraszamy do współpracy!